KONTAKT


Kreatywna.eu
ul. Lelewela 6/17
38-400 Krosno

Telefon: 609-403-842,

E-mail: kreatywna@kreatywna.eu

CO TO JEST POZYCJONOWANIE?


Pozycjonowanie to technika polegająca  na utrzymaniu wysokiej pozycji strony WWW pod wybranymi hasłami w wyszukiwarce internetowej. Wybór fraz, które są pozycjonowane, powinny być dobrane w przemyślany sposób, ważne jest, aby trafić do grupy potencjalnych klientów.
Aby pozycjonowanie było skuteczne, należy wcześniej stronę odpowiednio zoptymalizować. Optymalizacja polega na zmianach w kodzie źródłowym strony w taki sposób, aby była ona czytelna dla algorytmów jakimi posługują się wyszukiwarki internetowe. Inaczej mówiąc jest to przygotowanie strony do rejestracji w wyszukiwarkach.


Należy pamiętać o tym, że nie tylko Państwa strona jest pozycjonowana pod określonymi frazami, konkurencja też pozycjonuje, w związku z czym utrzymanie strony WWW na wysokiej pozycji wymaga nieustannego kontrolowania i ciągłej pracy ze strony osoby pozycjonującej.

Copyright © 2008 by kreatywna.eu

Przemysłowe wagi platformowe, pomostowe oraz wagi hakowe i wzorcowanie ochrona środowiska działa na raport oddziaływania na środowisko o czym piszą czasopisma ekologiczne i ważna jest edukacja ekologiczna